Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kolejne stracone punkty. Konopianka trzecia


W niedzielne popołudnie reprezentanci Konopianki doznali premierowej porażki w rundzie wiosennej. To nie miałoby większego znaczenia, gdyby nie wcześniejsza passa czterech remisów z rzędu. Podopieczni Leszka Geska zostali doścignięci, a nawet przegonieni przez duet najgroźniejszych konkurentów.

Wyjazdowy bój w Karniewie rozpoczął się idealnie dla naszych zawodników. Skuteczny w ostatnim czasie Adrian Kocięcki uciekł obrońcom miejscowej Pełty. Oddał celny strzał, z którym bramkarz sobie nie poradził. Dla błyskotliwego napastnika to było czwarte trafienie w czwartym z rzędu meczu.

Niestety w 21. minucie gospodarze doprowadzili do wyrównania. Damian Ankiewicz nie zdołał zatrzymać Pawła Kowalkowskiego. Były atakujący m.in. Hutnika Warszawa i Korony Ostrołęka nie poprzestał na tym. Po zmianie stron wpisał się na listę strzelców po raz drugi. Pełta poszła za ciosem. Kiedy do siatki trafił jeszcze Kamil Fałkowski, stało się jasne, że zwycięstwo może przypaść już tylko jednej stronie.

Po przegranej Konopianka spadła na trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej. To sprawia, że nawet wygrane w dwóch ostatnich meczach sezonu mogą nie dać wymarzonego miejsca w pierwszej „dwójce”. Nasi gracze muszą liczyć na potknięcie przeciwników z Pokrzywnicy lub Ostrołęki.

Pełta Karniewo  – Konopianka Konopki 3:1 (1:1)

Konopianka: Ankiewicz – Mikłowski, Kobielski (65. Skura), Kosiewicz (53. Radulski), Marach, Siemianowski (80. Smaga), M. Nosarzewski, K. Nosarzewski, Zając, Pietruś, Kocięcki

Pozostałe wyniki XXIV kolejki: Bartnik – Rzekunianka 4:2, Jutrzenka – Wąsewo 2:7, Błękitni – Korona 2:0, Narew – GKS 3:2, Świt – Kurpik 4:1, Orzeł – Boruta 1:1

XXV kolejka (9 czerwca): Konopianka Konopki – Jutrzenka Unieck (godz. 17)

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500