Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Biblioteka Pedagogiczna zaprasza do wspólnego czytania


Wzorem lat ubiegłych Biblioteka Pedagogiczna w Mławie zaprasza do udziału w akcji czytelniczej „Jak nie czytam, jak czytam”. Dzięki uprzejmości koleżanek z ZS nr 1 i ZS nr 2, akcję przeprowadzimy na placu szkolnym obu zespołów szkół. Osoby, które chcą wyruszyć wraz z nami  proszę o przybycie 7 czerwca o godz. 9:30 na ulicę Sądową. Mile widziane transparenty itp. Proszę o zabranie ze sobą książki.

Sprzedam Piec


Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x