Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Bawmy się, czyli piknik rodzinny w SP 2


Dzień Dziecka to dobra okazja do zabawy i wspólnego spędzania czasu dzieci z rodzicami. Nasza szkoła postanowiła skorzystać z tej okazji i po raz kolejny zorganizowaliśmy Piknik Rodzinny, którego hasłem przewodnim było „Bawmy się!”. Piątek (31.05.2019) był dniem, podczas którego, dzieci i młodzież wraz z rodzicami mogli spędzić czas trochę inaczej. Rada Rodziców przy współpracy z pracownikami  SP 2 postarała się, by nikt się nie nudził.


Dla starszych dzieci, gimnazjalistów oraz czwarto i piątoklasistów przewidziane były gry i zabawy sportowe, oczywiście z przymrużeniem oka, gdzie ważny był spryt, a nie tylko sprawność fizyczna. Rodzice gorąco kibicowali naszym uczniom. Nie jeden z nich, bardzo chętnie pomógłby swojemu dziecku, ale zasady były bardzo restrykcyjne: rodzice kibicują, nie pomagają..  Młodsze dzieci bawiły się na kolorowych „dmuchańcach”, objadały się popcornem i watą cukrową. Wraz z rodzicami bawiły się na placu zabaw, śpiewały.

Oczywiście jak piknik to także grill. Tatusiowie dzielnie nam kucharzyli, po to aby nikt nie był głodny. Na grillu były same pyszności: kiełbasa, kurczaczek, kaszanka, karkówka, warzywa i mnóstwo innych rarytasów. Natomiast Mamusie dbały o to, aby dzień był także jednym z tych słodszych. Serwowały nam pyszne ciasta i ciasteczka oraz owoce.

Wszyscy byli zadowoleni. Na koniec, żeby podsumować naszą zabawę, wszyscy, rodzice, przedszkolaki, gimnazjaliści oraz nauczyciele, zatańczyli radosną „Belgijkę” . Śmiechu i radości nie było końca. To był naprawdę udany dzień.

źródło i fot. SP 2

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x