Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Złodzieje w akcji. Zginęły pieniądze, telefon i narzędzia


W piątek 31 maja, około godziny 15.00, nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę ekspedientki sklepu spożywczego przy ul. Żwirki w Mławie z pomieszczenia biurowego dokonał kradzieży pieniędzy. W wyniku zdarzenia powstały straty w wysokości ponad 800 zł.

W piątek, w Grzebsku ( gm. Wieczfnia Kościelna) 52 – letnia kobieta, mieszkanka gm. Wieczfnia Kościelna dokonała kradzieży telefonu marki Huawei na jego szkodę mieszkańca pow. nidzickiego. Straty poniesione przez pokrzywdzonego to ponad 1300 zł.

Również w piątek, około godziny 21:00, 22 – letni mieszkaniec gm. Lipowiec Kościelny, za pomocą metalowej rurki dokonał wybicia szyby drzwi balkonowych jednego z mieszkań w Mławie, powodując straty w wysokości ponad 600 zł.

Pomiędzy 29 maja a  1 czerwca,  30 – letni mieszkaniec gminy Lipowiec Kościelny tej gminy, dokonał kradzieży 16 ramek rusztowania oraz narzędzi. Wartość strat oszacowano na kwotę ponad 2 tys. zł.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
ups
ups
1 rok temu

Policyjny bełkot.
Przychodzą na myśl dowcipy o policjantach… Co to jeden czyta, a drugi pisze. I dlatego chodzą parami.

Dokladniej
Dokladniej
1 rok temu

Piątek 27 maja 😀 radzę czytać to co się napiszę bo później głupoty wychodzą 😉