Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pod kołami samochodu zginął ośmiolatek


Jak informują przasnyscy policjanci, dzisiaj przed godziną 13 na drodze powiatowej w miejscowości Leszno (gm. Przasnysz), doszło do tragicznego w skutkach wypadku w którym śmierć na miejscu poniósł 8 letni chłopiec.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem osobowym marki Citroen Berlingo, 20-letnia mieszkanka powiatu przasnyskiego, jadąc drogą powiatową w kierunku miejscowości Leszno, w rejonie skrzyżowania z drogą gminną potrąciła 8 letniego chłopca, który z niewyjaśnionych przyczyn, wjechał na rowerze wprost pod jadący samochód. Niestety na skutek doznanych obrażeń ciała 8-latek poniósł śmierć na miejscu. Badanie stanu trzeźwości kierującej citroenem wykazało, że w chwili wypadku była trzeźwa.

Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana, a utrudnienia w ruchu potrwają kilka godzin. Policja zorganizowała już objazdy i apeluje o rozwagę oraz zachowanie maksimum ostrożności.

źródło:.infoprzasnysz.com

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Malwa
Gość
Malwa

Współczuję kierującej, młoda dziewczyna, trauma do końca życia…

monika
Gość
monika

Straszna tragedia. Współczuję rodzicom.