Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ogłoszono konkurs na dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego


Zarząd powiatu  ogłosił   konkurs na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego. Kandydaci mogą składać dokumenty aplikacyjne w starostwie do 19 czerwca. Wybrany kandydat lub kandydatka pokieruje tą placówką od nowego roku szkolnego.

Kandydaci będący nauczycielami mianowanymi lub dyplomowanymi muszą posiadać wykształcenie wyższe, studia z zakresu zarządzania albo kurs kwalifikacyjny z zakresu zarządzania oświatą i co najmniej pięcioletni staż pracy pedagogicznej na stanowisku nauczyciela. Wymagana jest też co najmniej dobrą ocenę pracy w okresie ostatnich pięciu lat pracy. Do konkursu może przystąpić również osoba niebędąca nauczycielem, która posiada wykształcenie wyższe i co najmniej pięcioletni staż pracy, w tym co najmniej dwuletni staż pracy na stanowisku kierowniczym.

 Przypomnijmy, pełniąca od 2007 roku funkcję dyrektora Katarzyna Drozdowska została odwołana w październiku 2018 roku ze stanowiska w trybie nadzwyczajnym, na wniosek szefa Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Przeprowadzona wówczas kontrola wykazała naruszenie ustawy antykorupcyjnej w zakresie posiadania większej niż zezwala prawo liczby udziałów w spółce. Co prawda dyrektor Drozdowska udziały odsprzedała, nie wstrzymało to jednak wniosku o jej odwołania.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

13
KOMENTARZE

avatar
1500
Edek
Gość
Edek

Ja tez slyszalem ze specyficzna tam maja radę pedag.

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Myśle ze powinna zostać ta sama Pani Dyrektor główna jak i vice duet zgrany bardzo dobrze zarządzający placówka.

rodzic
Gość
rodzic

Na układy nie ma rady

Rodzic
Gość
Rodzic

Kto był w szkole za poprzedniego dyrektora i wejdzie teraz to może się pogubić – całkiem inna szkoła. Wielkie zmiany na plus. Wyjątkowa dyrektorka.

Mlawianka
Gość
Mlawianka

Pamietajcie ze pan Wice musi placic kase za grzechy z poprzedniego urzedowania .Dziewczyny trzymajcie fason

mAJO
Gość
mAJO

co ma piernik do wiatraka

Obserwator
Gość
Obserwator

A ja mocno trzymam kciuki za p. Drozdowską. Lepszego dyrektora ta placówka nie miała. Pani Aniu nie daj się 🙂

rodzic
Gość
rodzic

Tylko co na to CBA?

Anonimowoz R
Gość
Anonimowoz R

Pewnie kolejny z rodziny K za dlugi Panowie z zarzadu Pisu mlawskiego maja duzo dlugow. Przez lata sie im uzbieralo .

WANDIX
Gość
WANDIX

Ciekawe kiedy dojdzie do weryfikacji innych Powiatowych dyrektorów/inspektorów…

rodzic
Gość
rodzic

Czas na zmiany. Zastępczyni bardzo dobrze pełnila obowiązki dyrektora ośrodka. Namawiam Panią do udziału w konkursie.

Mlawiak
Gość
Mlawiak

A na co tak milej zastepczyni dyrektorowac tej kadrze ciezki temat tam potrzeba sily

Pracownik
Gość
Pracownik

Ale ta miła pani dyrektoruje i to bardzo dobrze:) Obie dyrektorki mają podzielone obowiązki i każda wywiązuje się z nich jak najlepiej 🙂