Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzień rodziny w Grzebsku


„Najważniejsza jest rodzina” – to tytuł wiersza, którym rozpoczął się w Szkole Filialnej w Grzebsku Dzień Rodziny.

Przedszkolaki i pierwszoklasiści, pod kierunkiem swoich pań, przygotowali dla rodziców występ. Mamy i tatusiowie ze wzruszeniem słuchali piosenek i wierszy oraz obejrzeli dwa tańce wykonane przez swoje pociechy: taniec z balonami do piosenki „Cudownych rodziców mam” oraz trojak do utworu „Zasiali górale”. Dziewczynki zagrały na dzwonkach melodię „Sto lat”. Również rodzice złożyli dzieciom życzenia, wręczyli upominki i przygotowali kulinarną niespodziankę – gofry. Mnóstwo dobrej zabawy i śmiechu sprawiły wszystkim konkursy min.: rozpoznawanie dzieci przez rodziców z zawiązanymi oczami czy  test „Co lubi moje dziecko?”. Po części artystycznej i konkursach w miłej i przyjemnej atmosferze odbył się słodki poczęstunek.

źródło i fot. Szkoła Filialna w Grzebsku

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500