Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dzień Dziecka w Miączynie Dużym


Tak atrakcyjny i wyjątkowy Dzień Dziecka jest tylko raz w roku. Miączyn Duży zadbał, aby wszystkie dzieci i te młodsze i te nieco starsze były zadowolone. Na dzieciaki czekały najróżniejsze atrakcje. Były dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy, a także gry, zabawy i konkursy. Nie lada frajdą była możliwość przejażdżki motocyklem, o co zadbali motocykliści ze Szreńska. Pokaz walki przygotowała Akademia Sztuk Walki Senshi, a wieczór uświetnił pokaz Teatru Ognia Widmo.

jmj7 czyszczenie kostki brukowej i elewacji Mława i okolice
Reklama


źródło i fot. organizator

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Mieszkaniec
Gość
Mieszkaniec

Najlepszy Dzień Dziecka jaki kiedykolwiek zorganizowano w Miączynie Dużym;)

Organizator
Gość
Organizator

❤❤