Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Strzegowo. Ławką uszkodził drzwi domu, kamieniami szybę w Audi


fot. ilustracyjne

W minioną sobotę w Strzegowie, 29 – letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego działając umyślnie za pomocą drewnianej ławki uszkodził drzwi wejściowe oraz okno budynku mieszkalnego. Następnie rzucając dwoma kamieniami uszkodził szybę pojazdu marki Audi. Łączna kwota strat wyniosła ponad 1200 zł. Ponadto w toku podjętych działań w pojeździe, którym poruszał się sprawca wraz z innymi mężczyznami ujawniono susz roślinny oraz tabletki extazy.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500