Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

MPS1 – Przedszkolaki świętowały urodziny Patronki


23 maja wszystkie przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola Samorządowego nr 1 w Mławie spotkały się w ramach poranka z poezją Marii Konopnickiej, aby uczcić kolejną, już 177 rocznicę urodzin patronki.


W ramach poranka przybliżonych zostało kilka najistotniejszych faktów z życia Marii Konopnickiej. Przedszkolaki z najmłodszych grup „ Jagódki” i „Pszczółki” pięknie recytowały wiersze poetki, takie jak: „Jabłonka”, „Tęcza”, „Ogródek”. Każdy z tych wierszy poprzedzony był zagadką dla przedszkolaków z pozostałych grup, a jej rozwiązaniem był tytuł wiersza. Pani Dyrektor Janina Lampkowska zaprezentowała wszystkim przedszkolakom wiersz pt. „O czym ptaszek śpiewa”. Po wysłuchaniu wszystkich wierszy przedszkolaki złożyły kwiaty pod tablicą patronki, a następnie wszyscy razem odśpiewali hymn naszego przedszkola.

Uroczysty poranek przygotowały panie: Małgorzata Bratuszewska, Aleksandra Stando i Katarzyna Kolczyńska.

autor i fot.: MPS1

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x