Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzień Dziecka w mławskim parku


Dla tych najmłodszych, młodych i trochę starszych dzieci niedzielne słoneczne i pogodne niedzielne popołudnie było świetną okazją, by aktywnie obchodzić swoje święto. A w miejskim parku czekało na nich wiele atrakcji.

Jak zawsze dużą popularnością cieszyły się strażackie zawody sprawnościowe oraz radiowóz i pokaz policyjnego wyposażenia. Swoje stoiska  miały między innymi biblioteka, muzeum i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, gdzie pracownicy i wolontariusze prowadzili różne gry i konkursy. Na parkowej estradzie prezentowali się soliści oraz zespoły wokalne i taneczne. Nie zabrakło oczywiście dmuchanych zjeżdżalni dla najmłodszych. Bardzo skromne było za to połączone z Dniem Dziecka Mławskie Święto Pszczoły.

JK

« 1 z 3 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

avatar
1500
Adam
Gość
Adam

Panie burmistrzu zawsze powtarzacie że przyszloscia Mławy są młodzi ludzie a w niedziele wygladalo to tak że pszczoły są ważniejsze . Zapraszamy za rok do nas do Wiśniewa pokażemy jak inwestujemy w dzieci . Zamiast tych potańcówek w paru powinien pon zrobić darmowe zjeżdzalnie dla najmlodszych w dniu ich świeta a nie 5zł za 5 minut

every
Gość
every

Adam, tak w ogóle to pszczoły są najważniejsze, tylko w Mławie to ani o pszczoły, ani o dzieci nikt nie dba.
Jak twierdził Einstein, jeśli pszczoły wyginą, ludziom pozostaną nie więcej niż cztery lata życia – dzieci też nie przeżyją.

kropek
Gość
kropek

Jak ktoś używa określenia „święto” to ja wyobrażam sobie jednak bardziej z przytupem, odwiedzający wchodzą do parku i od razu wiedzą, że to jest kuź…wa ŚWIĘTO PSZCZOŁY!!!

mławianka
Gość
mławianka

Jakie dbanie o pszczoły przez władze miejskie, takie i święto pszczoły po mławsku.

Olek
Gość
Olek

Skromnie połączone to delikatnie powiedziane.

Mlawiak
Gość
Mlawiak

Co to za dzień dziecka gdzie za wszystko było trzeba placić. Gmina Wiśniewo bardzo ladnie to zorganizowała i wszystkie atrakcje były za darmo. Wstyd panie burmistrzu