Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dzień Dziecka w mławskim parku


Dla tych najmłodszych, młodych i trochę starszych dzieci niedzielne słoneczne i pogodne niedzielne popołudnie było świetną okazją, by aktywnie obchodzić swoje święto. A w miejskim parku czekało na nich wiele atrakcji.


Jak zawsze dużą popularnością cieszyły się strażackie zawody sprawnościowe oraz radiowóz i pokaz policyjnego wyposażenia. Swoje stoiska  miały między innymi biblioteka, muzeum i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, gdzie pracownicy i wolontariusze prowadzili różne gry i konkursy. Na parkowej estradzie prezentowali się soliści oraz zespoły wokalne i taneczne. Nie zabrakło oczywiście dmuchanych zjeżdżalni dla najmłodszych. Bardzo skromne było za to połączone z Dniem Dziecka Mławskie Święto Pszczoły.

JK

« 1 z 3 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Adam
Adam
3 lata temu

Panie burmistrzu zawsze powtarzacie że przyszloscia Mławy są młodzi ludzie a w niedziele wygladalo to tak że pszczoły są ważniejsze . Zapraszamy za rok do nas do Wiśniewa pokażemy jak inwestujemy w dzieci . Zamiast tych potańcówek w paru powinien pon zrobić darmowe zjeżdzalnie dla najmlodszych w dniu ich świeta a nie 5zł za 5 minut

every
every
3 lata temu
Reply to  Adam

Adam, tak w ogóle to pszczoły są najważniejsze, tylko w Mławie to ani o pszczoły, ani o dzieci nikt nie dba.
Jak twierdził Einstein, jeśli pszczoły wyginą, ludziom pozostaną nie więcej niż cztery lata życia – dzieci też nie przeżyją.

kropek
kropek
3 lata temu

Jak ktoś używa określenia „święto” to ja wyobrażam sobie jednak bardziej z przytupem, odwiedzający wchodzą do parku i od razu wiedzą, że to jest kuź…wa ŚWIĘTO PSZCZOŁY!!!

mławianka
mławianka
3 lata temu

Jakie dbanie o pszczoły przez władze miejskie, takie i święto pszczoły po mławsku.

Olek
Olek
3 lata temu

Skromnie połączone to delikatnie powiedziane.

Mlawiak
Mlawiak
3 lata temu

Co to za dzień dziecka gdzie za wszystko było trzeba placić. Gmina Wiśniewo bardzo ladnie to zorganizowała i wszystkie atrakcje były za darmo. Wstyd panie burmistrzu

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x