Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Świeże, swojskie, jak dawniej… Mławska Aleja Przysmaków powraca


Od 8 czerwca 2019 r. rozpoczynamy kolejny cykl sobotnich targowych spotkań w parku miejskich. Zgłoszenia udziału w MŁAWSKIEJ ALEI PRZYSMAKÓW przyjmujemy do 7 czerwca. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z informacjami, regulaminem i formularzem zgłoszeniowym zamieszczonymi poniżej.

elektryk Mława
Reklama


MŁAWSKA ALEJA PRZYSMAKÓW to doskonałe miejsce do prezentowania i sprzedaży swojskich wyrobów. Na targ zapraszamy wyłącznie wytwórców zdrowej, swojskiej żywności przygotowywanej na bazie naturalnych składników i według domowych receptur. W 2018 roku wystawcy oferowali m.in. sery produkowane z krowiego i koziego mleka, miody oraz wyroby wędliniarskie. Liczymy, że w tym roku grono wystawców się powiększy, a mieszkańcy będą mieli okazje kupić nieznane im dotąd produkty.

Stoiska będzie można wystawiać w godz. 9.00-14.00 w parku miejskim, blisko wejścia od ulicy Żeromskiego. Zachęcamy do punktualnego zjawiania się na placu przed pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego i wybrania sobie miejsca sprzedaży. Informacje o opłacie targowej znajdują się w załączniku.

Formularz zgłoszeniowy można nadsyłać do 7 czerwca 2019 r.

Formularz_Mlawska_Aleja_Przysmakow_2 [pdf] Regulamin_Mlawskiej_Alei_Przysmakow_ Klauzula_Mlawska_Aleja_Przysmakow

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x