Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jutro 2 czerwca: Dzień Dziecka i II Mławskie Święto Pszczoły oraz Cała Mława Biega


W tym roku Dzień Dziecka będzie połączony z Mławskim Świętem Pszczoły. Wspólne świętowanie będzie miało miejsce w nadchodzącą niedzielę, 2 czerwca br. w parku miejskim.  Zobaczcie, jakie atrakcje przewidzieli organizatorzy.

DZIEŃ DZIECKA, 2 czerwca, godz. 12.00, park miejski, wstęp wolny

2 czerwca zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnego świętowania Dnia Dziecka! W tym dniu przygotowaliśmy wiele atrakcji.

Spragnionych filmowych wrażeń zapraszamy do kina Kosmos. O godz. 10.00 zostanie wyświetlana animacja „Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska”. Po zakończeniu seansu warto wybrać się do parku miejskiego, gdzie od godz. 12.00 rozpoczniemy wspólną zabawę.

W tym roku, podobnie jak rok temu, zaaranżowaliśmy atrakcje dla dzieci na terenie całego parku. Znajdziemy tam kąciki tematyczne, dmuchane zjeżdżalnie, wystawców – jak i różnego rodzaju atrakcje przygotowane wspólnie przez policję, straż pożarną, harcerzy, Urząd Miasta Mława, Miejski Dom Kultury, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Miejską Bibliotekę Publiczną, Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej, Pasiekę Barć Mława, a także szkoły i przedszkola.

Tego samego dnia będziemy także wspólnie świętować obchody II Mławskiego Święta Pszczoły (degustacja i sprzedaż miodów oraz produktów pszczelarskich, wystawa sprzętu pszczelarskiego, żywność ekologiczna, wyroby rękodzielnicze, atrakcje dla dzieci).

O godz. 17.00 zapraszamy do udziału w imprezie sportowej Cała Mława Biega przygotowanej przez Mławski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Biuro zawodów będzie czynne od godz. 16.00.

Dzień Dziecka, II Mławskie Święto Pszczoły oraz impreza sportowa Cała Mława Biega odbywają się pod patronatem Burmistrza Miasta Mława.

Serdecznie zapraszamy!

źródło: Organizatorzy

oprac. red.

 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
Anonim
Gość
Anonim

Wysoka rado i szanowny burmistrzu zlikwidujcie to Mławskie Święto Pszczoły, bo to co robicie na rzecz pszczół zakrawa na kpinę.

Ktoś
Gość
Ktoś

Wszystkim się nie dogodzi….

owad
Gość
owad

Wszystkim nie, ale pszczołom, to by się należało zacząć bardziej dogadzać, bo gdy wyginą czeka nas ekologiczna katastrofa i będzie to początek końca.