Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Jutro 2 czerwca: Dzień Dziecka i II Mławskie Święto Pszczoły oraz Cała Mława Biega


W tym roku Dzień Dziecka będzie połączony z Mławskim Świętem Pszczoły. Wspólne świętowanie będzie miało miejsce w nadchodzącą niedzielę, 2 czerwca br. w parku miejskim.  Zobaczcie, jakie atrakcje przewidzieli organizatorzy.


DZIEŃ DZIECKA, 2 czerwca, godz. 12.00, park miejski, wstęp wolny

2 czerwca zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnego świętowania Dnia Dziecka! W tym dniu przygotowaliśmy wiele atrakcji.

Spragnionych filmowych wrażeń zapraszamy do kina Kosmos. O godz. 10.00 zostanie wyświetlana animacja „Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska”. Po zakończeniu seansu warto wybrać się do parku miejskiego, gdzie od godz. 12.00 rozpoczniemy wspólną zabawę.

W tym roku, podobnie jak rok temu, zaaranżowaliśmy atrakcje dla dzieci na terenie całego parku. Znajdziemy tam kąciki tematyczne, dmuchane zjeżdżalnie, wystawców – jak i różnego rodzaju atrakcje przygotowane wspólnie przez policję, straż pożarną, harcerzy, Urząd Miasta Mława, Miejski Dom Kultury, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Miejską Bibliotekę Publiczną, Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej, Pasiekę Barć Mława, a także szkoły i przedszkola.

Tego samego dnia będziemy także wspólnie świętować obchody II Mławskiego Święta Pszczoły (degustacja i sprzedaż miodów oraz produktów pszczelarskich, wystawa sprzętu pszczelarskiego, żywność ekologiczna, wyroby rękodzielnicze, atrakcje dla dzieci).

O godz. 17.00 zapraszamy do udziału w imprezie sportowej Cała Mława Biega przygotowanej przez Mławski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Biuro zawodów będzie czynne od godz. 16.00.

Dzień Dziecka, II Mławskie Święto Pszczoły oraz impreza sportowa Cała Mława Biega odbywają się pod patronatem Burmistrza Miasta Mława.

Serdecznie zapraszamy!

źródło: Organizatorzy

oprac. red.

 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
3 lata temu

Wysoka rado i szanowny burmistrzu zlikwidujcie to Mławskie Święto Pszczoły, bo to co robicie na rzecz pszczół zakrawa na kpinę.

Ktoś
Ktoś
3 lata temu
Reply to  Anonim

Wszystkim się nie dogodzi….

owad
owad
3 lata temu
Reply to  Ktoś

Wszystkim nie, ale pszczołom, to by się należało zacząć bardziej dogadzać, bo gdy wyginą czeka nas ekologiczna katastrofa i będzie to początek końca.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x