Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Chorzele. Skopał Passata i nasypał żwiru do środka.


Jak podaje portal www.infoprzasnysz.pl przedwczoraj (30.05) jeden z mieszkańców Chorzel zgłosił na Policję, że znany mu mężczyzna umyślnie zniszczył jego Volkswagena Passata.


ksp Mława
Reklama

Do sytuacji doszło około południa na ul. Jana Pawła w Chorzelach. Sprawca poprzez kopanie nogami w pojazd oraz wygięcie tablicy rejestracyjnej umyślnie dokonał uszkodzenia należącego do zgłaszającego Volkswagena Passata. Dodatkowo wandal do wnętrza auta nasypał żwiru.

Zgłaszający wartość uszkodzeń wycenił na kwotę 400 złotych.

źródło: www.infoprzasnysz.com

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x