Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dziękuję za to, że jesteście


Na wczorajszej (30 maja br.) sesji powiatu mławskiego przewodniczący rady Jan Łukasik oraz starosta mławski Jerzy Rakowski podziękowali osobom, które uczestniczyły wydarzeniu „Nasze Smaki” podczas wizyty premiera Mateusza Morawieckiego w Mławie.


Dyplomy, podziękowania i upominki otrzymali Koło Gospodyń Wiejskich Dobrogoszczanki, Koło Gospodyń Wiejskich Kreatywny Szumsk, Koło Gospodyń Wiejskich Dzierzgówek, Stowarzyszenie Glinkowianie, Koło Gospodyń Strzegowo i Sołectwo Strzegowo, Ekologiczna Kozia Farma Strzegowo reprezentowana przez Malwinę i Sebastiana Wołowskich, Pasieka Barć Mława Piotr Szewczak.

– Za udział w wydarzeniu w dniu Nasze Smaki zorganizowanym 11 maja w mławskim parku. Dzięki państwa pracy i zaangażowaniu możemy z powodzeniem kultywować tradycje kulinarne, rzemieślnicze, przemysłowe naszego regionu oraz rozwijać polską branżę spożywczą wprowadzając na rynek produkty ekologiczne, zdrowe, o wysokiej jakości .Dziękujemy za wspieranie inicjatyw społeczno – gospodarczych i życzymy kolejnych sukcesów oraz dalszego rozwoju – uzasadniając dziękował Jerzy Rakowski.

red.

 

Fotorelację z wizyty premiera można zobaczyć tutaj:

Nam leży na sercu dobro Mławy i takich miejscowości jak Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

Rakowski! Co tu robi? To nie jego zasługa! Bufon i basta.

kogut
kogut
2 lata temu

taki Koła Gospodyń to skarb!!!!!

Aleksandra
Aleksandra
2 lata temu

Koła Gospodyń Wiejskich naprawde się postarały. Piękne stoiska i wszystko smaczne. Super !!!

mławianka
mławianka
2 lata temu

Dużo włożonej pracy, smakowite i pięknie prezentujące się stoiska – gratuluję i życzę sukcesów!

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x