Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

30-letnia mieszkanka Mławy zatrzymana


W czwartek (30 maja br.), ok. godz. 14:00, w Mławie funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mławie, zatrzymali 30- letnią mieszkankę Mławy. Policjanci w miejscu zamieszkania kobiety ujawnili kiełkujące nasiona konopi indyjskiej oraz susz roślinny – marihuana. Wartość rynkową zabezpieczonych środków odurzających oszacowano na łączną kwotę ponad 21 tys. zł. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.


źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
Tomek
Gość
Tomek

Może to panna co pochodzi z Nosarzewa i lubi żonatych facetów ?

Sprawiedliwy
Gość
Sprawiedliwy

Dlatego gnojstwo się dorabia niby pracują auta mercedesy z za uszami narkotyki itp do roboty

Mlawiak
Gość
Mlawiak

Dobrze chciała łatwej kasy i ma baba glupia