Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dobiegała końca faza grupowa ligi LG ELECTRONICS w Bowling


Od trzech tygodni w kręgielni jest rozgrywana liga bowlingowa Lg Electronics. Do rozgrywek przystąpiło dziesięć zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. W grupie A grają wicemistrzowie BRC, SQAD, PANTOS, SERVICELAB oraz mistrzowie ubiegłorocznej edycji LUCKY STRIKE.


Wielką niespodzianką jest fakt, iż ekipa Lucky Strike w tym sezonie nie awansowała do półfinału, kończąc rozgrywki grupowe na trzecim miejscu. Najlepiej w tej grupie zaprezentowała się ekipa BRC zajmując pierwsze miejsce. W meczu o drugie miejsce premiowane awansem awans zagrał Pantos z Sqad, lepsza okazała się ekipa Sqadu wygrywając 569 do 462. Pantos ostatecznie zajął czwarte miejsce. Na ostatnim miejscu grupie A znalazła się ekipa Servicelab. W grupie B zagrali FINE ALTECH , IVI TEAM, PURCHASING, HEESUNG oraz DONG YANG, który jak się okazało wygrał wszystkie mecze w fazie grupowej i awansował z pierwszego miejsca do półfinału. Drugie miejsce premiowane do półfinału wywalczyła ekipa Fain Altechu, która w ostatnim meczu zepchnęła ekipę IVI TEAM na trzecie miejsce wygrywając 493 do 447. Czwarte miejsce zajęła ekipa Heesungu. Ostatnie piąte miejsce przypadło zespołowi Purchasing, który swój ostatni mecz o dziewiąte miejsce zagra z Servicelabe.

W klasyfikacji indywidualnej po fazie grupowej najlepiej spisał się Marcin Kajstura ze średnią 144,7 na drugim miejscu uplasowała się Katarzyna Stęplewska ze średnią 142,5 na trzecie miejsce awansował Michał Wieczorek 139śr. Cała trójka gra w zespole Lucky Strike.

W klasyfikacji kobiet jak dotąd bezkonkurencyjna okazała się Katarzyna Stęplewska 142,5 druga jest Agnieszka Dudzińska 127śr. trzecie miejsce należy do Moniki Langowskiej 106,3.

autor: Ogranizatorzy

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x