Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Szpital Chirurgii Jednego Dnia Alfaclinic. Wszystko robimy z myślą o dobru Pacjenta!


Szpital Chirurgii Jednego Dnia Alfaclinic jest dynamicznie rozwijającą się częścią Centrum Medycznego Alfamed. Centrum świadczy usługi z zakresu specjalistycznej opieki zdrowotnej, a już wkrótce  również będzie świadczyło usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej dla pacjentów ubezpieczonych w Narodowym Funduszu Zdrowia (NFZ).

Szpital Chirurgii Jednego Dnia Alfaclinic  świadczy odpłatne usługi z zakresu  chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej, chirurgii naczyniowej, laryngologii, urologii, ginekologii, już wkrótce ortopedii i traumatologii ruchu. O Wszystkich zabiegach jakie wykonujemy możecie Państwo przeczytać na stronie www.alfaclinic.pl w zakładce szpital.

W czasach, gdy ciągle pogarsza się dostępność do wysokiej jakości usług medycznych w Polsce, staramy się usprawniać naszą pracę, po to, aby Pacjenci byli zawsze zadowoleni, aby byli rzetelnie diagnozowani i leczeni, aby przychodzili czy dzwonili do Alfamedu  bez obaw. Pragniemy, aby nasi Pacjenci czuli się komfortowo i bezpiecznie.  Wszystko robimy z myślą o dobru Pacjenta – jest to nasza priorytetowa wartość!

Szpital  Alfaclinic powstał z myślą o zwiększeniu komfortu Pacjentów korzystających z naszych usług. Leczenie zabiegowe jest realizowane w szpitalu, którego celem jest wykonanie u Pacjenta określonego zabiegu w minimalnym czasie. Powstanie Szpitala Chirurgii Jednego Dnia jest ściśle związane ze wzrostem wiedzy i świadomości społecznej w zakresie zdrowia oraz radzenia sobie z chorobami.
Bierzemy pod uwagę oczekiwania Pacjenta – wielu z nich chce skrócenia okresu nieobecności w domu oraz w pracy. Szpital Chirurgii Jednego Dnia  Alfaclinic to skrócenie czasu oczekiwania na zabieg, zmniejszenie ryzyka zakażeń i stresu oraz skrócenie pobytu w Szpitalu.

Szpital znajduje się w nowo wyremontowanym budynku, dlatego można było zastosować technologie, które jeszcze 2 lata temu były niedostępne. To wszystko wpływa na bezpieczeństwo i komfort Pacjentów. Sale operacyjne posiadają specjalną technologię nawiewu laminarnego – dzięki której podczas zabiegu zapewnione jest sterylne, czyste powietrze. Z pomocą zastosowanej technologii możemy precyzyjnie dostosować temperaturę wokół stołu operacyjnego oraz w pozostałej części sali. Nie bez znaczenia jest fakt, iż poprzez przeniesienie filtrów HEPA poza salę operacyjną udało się znacznie ograniczyć poziom hałasu oraz wyeliminować wszelkie podmuchy.

Wszystkie urządzenia medyczne, w tym monitorujące parametry życiowe, są atestowane i na bieżąco odbywają się ich przeglądy przez uprawnione do tego podmioty. Daje to możliwie jak najwyższą pewność sprawności wszystkich przyrządów.

Dodatkowo, blok operacyjny szpitala posiada niezależne dodatkowe zasilanie w energię elektryczną, w celu zapewnienia ciągłości w dostawie prądu na wypadek awarii sieci.

Sale pooperacyjne są wyposażone w TV oraz WIFI Internet.

mat.sponsorowany

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]