Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski nr na liście PSL Koalicja Wybory 2019
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Szpital Chirurgii Jednego Dnia Alfaclinic. Wszystko robimy z myślą o dobru Pacjenta!


Szpital Chirurgii Jednego Dnia Alfaclinic jest dynamicznie rozwijającą się częścią Centrum Medycznego Alfamed. Centrum świadczy usługi z zakresu specjalistycznej opieki zdrowotnej, a już wkrótce  również będzie świadczyło usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej dla pacjentów ubezpieczonych w Narodowym Funduszu Zdrowia (NFZ).

Szpital Chirurgii Jednego Dnia Alfaclinic  świadczy odpłatne usługi z zakresu  chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej, chirurgii naczyniowej, laryngologii, urologii, ginekologii, już wkrótce ortopedii i traumatologii ruchu. O Wszystkich zabiegach jakie wykonujemy możecie Państwo przeczytać na stronie www.alfaclinic.pl w zakładce szpital.

W czasach, gdy ciągle pogarsza się dostępność do wysokiej jakości usług medycznych w Polsce, staramy się usprawniać naszą pracę, po to, aby Pacjenci byli zawsze zadowoleni, aby byli rzetelnie diagnozowani i leczeni, aby przychodzili czy dzwonili do Alfamedu  bez obaw. Pragniemy, aby nasi Pacjenci czuli się komfortowo i bezpiecznie.  Wszystko robimy z myślą o dobru Pacjenta – jest to nasza priorytetowa wartość!

Szpital  Alfaclinic powstał z myślą o zwiększeniu komfortu Pacjentów korzystających z naszych usług. Leczenie zabiegowe jest realizowane w szpitalu, którego celem jest wykonanie u Pacjenta określonego zabiegu w minimalnym czasie. Powstanie Szpitala Chirurgii Jednego Dnia jest ściśle związane ze wzrostem wiedzy i świadomości społecznej w zakresie zdrowia oraz radzenia sobie z chorobami.
Bierzemy pod uwagę oczekiwania Pacjenta – wielu z nich chce skrócenia okresu nieobecności w domu oraz w pracy. Szpital Chirurgii Jednego Dnia  Alfaclinic to skrócenie czasu oczekiwania na zabieg, zmniejszenie ryzyka zakażeń i stresu oraz skrócenie pobytu w Szpitalu.

Szpital znajduje się w nowo wyremontowanym budynku, dlatego można było zastosować technologie, które jeszcze 2 lata temu były niedostępne. To wszystko wpływa na bezpieczeństwo i komfort Pacjentów. Sale operacyjne posiadają specjalną technologię nawiewu laminarnego – dzięki której podczas zabiegu zapewnione jest sterylne, czyste powietrze. Z pomocą zastosowanej technologii możemy precyzyjnie dostosować temperaturę wokół stołu operacyjnego oraz w pozostałej części sali. Nie bez znaczenia jest fakt, iż poprzez przeniesienie filtrów HEPA poza salę operacyjną udało się znacznie ograniczyć poziom hałasu oraz wyeliminować wszelkie podmuchy.

Wszystkie urządzenia medyczne, w tym monitorujące parametry życiowe, są atestowane i na bieżąco odbywają się ich przeglądy przez uprawnione do tego podmioty. Daje to możliwie jak najwyższą pewność sprawności wszystkich przyrządów.

Dodatkowo, blok operacyjny szpitala posiada niezależne dodatkowe zasilanie w energię elektryczną, w celu zapewnienia ciągłości w dostawie prądu na wypadek awarii sieci.

Sale pooperacyjne są wyposażone w TV oraz WIFI Internet.

mat.sponsorowany

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]