Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Giną auta za 100 tys. ale i takie za 4


fot. ilustracyjne; Pixabay


W niedzielę 26 maja br., w godzinach popołudniowych w miejscowości  Zgliczyn Glinki  (gm. Radzanów), 25 – letni mężczyzna, dostał się do wnętrza pojazdu marki Peugeot a następnie dokonał jego kradzieży. Straty oszacowano na ponad 4 tys. zł. Sprawca został zatrzymany.

W poniedziałek  27 maja br., około godz. 12:00 w Mławie nieznany sprawca dostał się do wnętrza pojazdu marki Fiat Ducato a następnie dokonał jego kradzieży. Straty oszacowano na ponad 115 tys. zł.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x