Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

2 w 1 w parku miejskim – Dzień Dziecka i II Mławskie Święto Pszczoły


fot. archiwum; Mławskie Święto Pszczoły 2018


W tym roku Dzień Dziecka będzie połączony z Mławskim Świętem Pszczoły. Wspólne świętowanie będzie miało miejsce w nadchodzącą niedzielę, 2 czerwca br. w parku miejskim.  Zobaczcie, jakie atrakcje przewidzieli organizatorzy.

DZIEŃ DZIECKA, 2 czerwca, godz. 12.00, park miejski, wstęp wolny

2 czerwca zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnego świętowania Dnia Dziecka! W tym dniu przygotowaliśmy wiele atrakcji.

Spragnionych filmowych wrażeń zapraszamy do kina Kosmos. O godz. 10.00 zostanie wyświetlana animacja „Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska”. Po zakończeniu seansu warto wybrać się do parku miejskiego, gdzie od godz. 12.00 rozpoczniemy wspólną zabawę.

W tym roku, podobnie jak rok temu, zaaranżowaliśmy atrakcje dla dzieci na terenie całego parku. Znajdziemy tam kąciki tematyczne, dmuchane zjeżdżalnie, wystawców – jak i różnego rodzaju atrakcje przygotowane wspólnie przez policję, straż pożarną, harcerzy, Urząd Miasta Mława, Miejski Dom Kultury, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Miejską Bibliotekę Publiczną, Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej, Pasiekę Barć Mława, a także szkoły i przedszkola.

Tego samego dnia będziemy także wspólnie świętować obchody II Mławskiego Święta Pszczoły.

O godz. 17.00 zapraszamy do udziału w imprezie sportowej Cała Mława Biega przygotowanej przez Mławski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Biuro zawodów będzie czynne od godz. 16.00.

Dzień Dziecka, II Mławskie Święto Pszczoły oraz impreza sportowa Cała Mława Biega odbywają się pod patronatem Burmistrza Miasta Mława.

Serdecznie zapraszamy!

źródło: Organizatorzy

oprac. red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
mławianka
mławianka
4 lata temu

Mławskie święto pszczoły – no proszę, koń by się uśmiał.
Mława ma święto pszczoły 😀 😀 😀 , któremu patronuje BURMISTRZ(„wielki przyjaciel i miłośnik pszczół”)
Dlatego zapewne w miejskim parku wymienia się „miododajne” bratki na „miododajne” begonie – świat oszalał.

Pszczelarz
Pszczelarz
4 lata temu
Reply to  mławianka

I dobrze, że nie kusi się pszczół do parku. lepiej niech nie będzie problemów z żądleniem i z roszczeniami o odszkodowanie. Pszczoły mają gdzie się pożywić. Pełno roślinności u nas na posesjach.

Anonim
Anonim
4 lata temu
Reply to  Pszczelarz

Pszczoły nie żądlą jak im się nic nie robi nie.ouczony pszczelarzu.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x