Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

1 czerwca SP nr 6 zaprasza na Festyn Szkolny! Start: 14:00Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Mławie serdecznie zaprasza na Festyn Szkolny, który odbędzie się 1 czerwca br. na terenie boiska szkolnego. Impreza rozpocznie się o godzinie 14.00.

Poniżej prezentujemy szczegółowy program.

Harmonogram

14.00 – Rozpoczęcie imprezy.

Powitanie gości przybyłych na festyn, krótka wzmianka o charakterze imprezy, celach i oczekiwaniach społeczeństwa szkoły.

Występ artystyczny zespołu muzycznego w składzie z p. Agnieszką Jankowską, prezentacja finalistów i olimpijczyków konkursów artystycznych, przedmiotowych i sportowych.

14.30-14.45 – Gry i zabawy sportowo – rekreacyjne przygotowane dla dzieci i rodziców na boiskach sportowym – finał turnieju piłki nożnej rodziców.

Udział w konkursach, zabawach plenerowych na terenie szkolnym.

Stoisko rozszerzonej rzeczywistości w edukacji.

Animatorzy z grupy „Impreza Jak Marzenie”

Kącik Zabaw psychologiczno-pedagogicznych.

Kącik ćwiczeń integracji sensorycznej oraz pokaz wozu policyjnego KP w Mławie.

Grillowanie.

17.00 –17.30 –Zakończenie festynu.

W sobotę szkoła zostanie otwarta od godziny 12.00

Adres szkoły:

Mława, ul. Żołnierzy 80 P.P. 4

http://www.sp6.mlawa.pl/

źródło: Organizatorzy

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x