Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski nr na liście PSL Koalicja Wybory 2019
Logo
meblolux
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Wypadek na skrzyżowaniu ulic Wójtostwo i Wymyślin


Na skrzyżowaniu ulic Wójtostwo i Wymyślin zderzyły się osobowe Cinquecento i VW Sharan. W zdarzeniu poszkodowana została kobieta kierująca jednym z pojazdów, zespół ratownictwa medycznego zabrał ją do szpitala. Miejsce zdarzenia zabezpieczali strażacy, policja ustala okoliczności wypadku.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

avatar
1500
Mławianin
Gość
Mławianin

Jest to skrzyżowanie, na którym przez złą widoczność i organizację ruchu co chwila dochodzi do wypadku. Prawdopodobnie dochodzi tu do największej ilości kolizji. Właściciel feralnego ogrodzenia często je remontuje. Ewidentnie brakuje tam ronda. Dla bezpieczeństwa omijam to skrzyżowanie szerokim łukiem.

Hmmm
Gość
Hmmm

A czemu nie ma żadnej informacji o tym co się działo ok 8 przy światłach na warszawskiej i obok zakładu energetycznego?

Paweł
Gość
Paweł

Słaba widoczność. Powinno być tam małe rondo tak jak na Dzierzgowskiej. Najgorsze jest wjeżdżanie z Wojtustwa od strony stadionu na to skrzyżowanie, jest tam taki żywopłot który konkretnie ogranicza widoczność ale i od strony hali nie jest lepiej

Stary
Gość
Stary

Od stadionu jest lustro ale brakuje lustra dla wyjeżdżających z ul. Wójtostwo od ul. Żwirki z lewej strony nić nie widać trzeba wyjechać na prawie połowę jedzeni aby zobaczyć czy coś nadjeżdża.