Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Są jeszcze miejsca w miejskich przedszkolach. Rusza drugi nabór


fot. ilustracyjne


Od 27 maja br. w niektórych przedszkolach publicznych prowadzonych przez Miasto Mława rozpoczęła się rekrutacja uzupełniająca. Rekrutacja trwa od 27 maja 2019 r. od godz. 8:00 do 07 czerwca 2019 r. do godz. 15:00.

Aby złożyć wniosek do przedszkola drogą elektroniczną, należy zalogować się na stronie  https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/mlawa/Candidates/Add (loginem jest PESEL dziecka, a hasło należy podać i zapamiętać w procesie rejestracji).

Nabór prowadzą następujące jednostki:

  1. Miejskie Przedszkole Samorządowe  Nr 1 w Mławie ul. Warszawska 52 – dla dzieci 3, 4, 5 i 6 letnich
  2. Miejskie Przedszkole Samorządowe  Nr 2 w Mławie ul. Graniczna 39 – dla dzieci 3 i  4 letnich
  3. Miejskie Przedszkole Samorządowe  Nr 3 w Mławie ul. Ordona 14 – dla dzieci 5 i  6 letnich

Szczegółowe zasady rekrutacji dostępne są na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Mława w zakładce Poradnik interesanta – Oświata pod adresem http://bip.mlawa.pl/artykul/zasady-rekrutacji-do-przedszkoli-i-oddzialow-przedszkolnych-w-szkolach-podstawowych

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x