Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mrówka Mława oferta gazetka promocje
Logo
meblolux
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Film uczniów I LO zajął II miejsce w konkursie Zrób-My Nasz-Film


Młodzież I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Mławie wzięła udział w II edycji konkursu filmowego Zrób-My Nasz-Film HISTORIE ZAPISANE W OBRAZIE pod tegorocznym hasłem „100 lat Niepodległej Polski”, który trwał od 11 listopada 2018 roku do 20 marca 2019.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Konkurs został zorganizowany przez Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie. W konkursie uczestniczyło 37 szkół podstawowych i ponadpodstawowych  województwa mazowieckiego. Ze zgłoszonych i zrealizowanych prac, wybrano różnorodne obrazy najbliższych twórcom środowisk, nieznanych zdarzeń – obraz rzeczywistości zanurzonej w historii i przeobrażaniu się współczesnego świata.

Jury W KATEGORII SZKOŁY PONADPODSTAWOWE „Zapisz i nakręć – historie z początku i końca XX wieku” przyznało drugie miejsce pracy konkursowej, pod tytułem „Ojczyzna to ziemia i groby”, wykonanej przez uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Mławie za ukazanie tragicznych losów miasta i jego mieszkańców, skutecznie uzupełniając przekaz o poetycką formę komentarza w trakcie związanych z nim obrazów.

Zobacz materiał filmowy tutaj:

źródło: ILO

fot. OEIiZK 

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500