Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Estrada naprawiona na przyjazd premiera, dzięki temu będą potańcówki


Estrada w parku miejskim w Mławie latem znów zatętni życiem. Przed majową wizytą premiera Morawieckiego na obiekcie dokonano niezbędnych napraw i już mogą się tam odbywać imprezy kulturalne. Co prawda urząd miasta planował gruntowną przebudowę estrady i otoczenia, m.in dostosowanie jej dla osób niepełnosprawnych, ale nie udało się w pierwszym przetargu znaleźć wykonawcy robót.


Cykl imprez w parku zacznie się 2 czerwca zabawą z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Sześć dni później – pierwsza z cyklu potańcówek w rytmie disco.

Na potańcówki z cyklu Disco Parkiet zapraszamy w soboty od godziny 17.00. Zagrają i zaśpiewają dla Państwa zespoły Akton i Duo. Z ciekawych imprez na estradzie w parku polecamy także koncerty: „Peruwiańskie rytmy” indiańskiego zespołu Los Companieros zaplanowany na niedzielę 9 czerwca o godz. 18.00, „Tango – Tango” (niedziela 23 czerwca, godz. 18.00), „Najpiękniejsze melodie świata w wykonaniu Rodziny Kaczmarków” (niedziela 30 czerwca, godz. 18.00), koncert Teatru Muzycznego RADA z Białorusi (niedziela 7 lipca, godz. 18.00), koncert Polskiego Elvisa – Mirosława Deredasa (niedziela 21 lipca, godz. 18.00), Noc Poetów organizowaną przez Związek Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej (niedziela 28 lipca, godz. 18.00), XI Festiwal Piosenki Żołnierskiej i  Patriotycznej (niedziela 11 sierpnia, godz. 17.00), koncert zespołu Babsztyl (niedziela 18 sierpnia, godz. 18.00), spektakl „Wesele Żydowskie” w wykonaniu GRHLC Mława (niedziela 25 sierpnia, godz. 17.00), koncert Warszawskiej Kapeli z Targówka (niedziela 1 września, godz. 17.00) i „Taneczną noc pod gwiazdami” (niedziela 8 września, godz. 17.00).

W załączniku poniżej znajdą Państwo szczegółowe informacje o imprezach planowanych w najbliższych miesiącach w Mławie – nie tylko tych w miejskim parku.

http://www.mlawa.pl/sites/default/files/attachments/Harmonogram%20imprez.pdf

źródło: UMM

oprac. red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
dzidek
dzidek
2 lata temu

I to m być „ESTRADA’ BYŚCIE MOGLI PRZESTAĆ ŻARTOWAĆ, to jest raczej zadaszona altana ogrodowa, przecie na estradzie nikt nie tańczy z widzów, na estradzie tylko na kostce betonowej, wstawili 3 deski i wielkie HALO ale w naszej Mławie to norma. a może stanie się CUD i Burmistrz wpadnie na pomysł żeby wybudować zaplecze, tej niby estrady..

Mławianin
Mławianin
2 lata temu

Estrada? Tylko często zamknięta dla mieszkańców. A jak już otwarta to cieć lata i przegania by „nie niszczyć”.
Kiedyś z gitarami ze znajomymi poszliśmy to stał nad nami jak stróż by nie wchodzić na estradę

Mławianka
Mławianka
2 lata temu

Panie Premierze dziękujemy 🙂

Mławiak
Mławiak
2 lata temu

Jakby nad zalew jeździły mkmki za darmo I jeździli by tam seniorzy to I tam by naprawili A tak to dla kogo mają to zrobić w naszym mieście? Bo ta scena w parku to tylko dla nich zrobiona….

Anakonda
Anakonda
2 lata temu
Reply to  Mławiak

Jeżdżą na ulicę turystyczną, stamtąd nie daleko nad zalew, spacer dobrze im zrobi. Ale i tak nie ma tam nic ciekawego, wody coraz mniej, prawdopodobnie ze względu na stan tamy, a jak wody ubyło to śmieci z dna się pokazały.

Miki
Miki
2 lata temu

Trzeba go jeszcze zaprosić nad zalew, to może też naprawia i tam

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x