Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Świerkowe Wzgórze Mława ul. Zabrody Osiedle domy działki
Logo
meblolux
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Żaboklik. Trzech rabusiów napadło w nocy 84-letnią kobietę


W sobotę 25 maja w nocy trzech nieznanych sprawców, po uprzednim wybiciu szyby okiennej dostało się do wnętrza domu i dokonało rozboju na samotnie mieszkającej,  84 – letniej kobiecie.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Pokrzywdzona wykorzystując nieuwagę sprawców, uciekła przez okno i udała się do sąsiada po pomoc. Sprawcy po splądrowaniu pomieszczeń mieszkalnych dokonali kradzieży pieniędzy w kwocie ponad 300 zł. W wyniku zdarzenia kobieta doznała ogólnych obrażeń ciała i została przewieziona do SP ZOZ Mława. Do zdarzenia doszło w  Żabokliku  (gm. Dzierzgowo). Policja szuka sprawców.

źródło: KPP Mława

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500