Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Świerkowe Wzgórze Mława ul. Zabrody Osiedle domy działki
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Oldboye na plus, ale liderem Marco


Za nami druga kolejka tegorocznej dycji Dan-Bud Amatorskiej Ligi Orlika. Choć to początek zmagań, wyraźnie zarysowała się już czołówka. Zgodnie z przewidywaniem ton wydarzeniom nadają Oldboye, ale na fotel lidera przesunęli się reprezentanci Marco.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Jako jedyni w całej stawce nie dali sobie wbić żadnego gola. W parze ze szczelną defensywą idzie także ofensywa. Przoduje w niej Radosław Smoliński. Na inagurację skompletował hat-tricka. Natomiast w drugim meczu sezonu trafił do siatki dwukrotnie.

Nie prowadzi jednak w klasyfikacji strzelców, bowiem kapitalny start zaliczyli Andrzej Karpiński i Paweł Olszewski. Obaj mają na koncie już po siedem trafień. Indywidualne popisy przełożyły się na wyniki zespołów. Zarówno pierwsza ekipa Oldboyów, jak i druga zanotowały dwa wysokie zwycięstwa.

Ostatnią ekipą, która może się pochwalić kompletem puntków jest FC Kępa. Po raz drugi z rzędu zanotowali triumf różnicą jednej bramki. Debiutanci z Dzierzgowa zdobyli gola za sprawą Pawła Kaczerskiego. Nie zdało się to na zbyt wiele, bowiem skutecznie odpowiedzieli Owik Galstyan i Artur Wałowski.

II kolejka: Joker – ZTiR 3:0, Tamka – FC Kępa 1:2, Marco – OKM 5:0, Oldboy – Body Club 4:1, Zielone Miasto – Oldboy II 2:4

III kolejka (27 maja): Oldboy 2 – Joker, Oldboy – Zielone Miasto, Marco – Body Club, FC Kępa – OKM, ZTIR – Tamka

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500