Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Oldboye na plus, ale liderem Marco


Za nami druga kolejka tegorocznej dycji Dan-Bud Amatorskiej Ligi Orlika. Choć to początek zmagań, wyraźnie zarysowała się już czołówka. Zgodnie z przewidywaniem ton wydarzeniom nadają Oldboye, ale na fotel lidera przesunęli się reprezentanci Marco.


Jako jedyni w całej stawce nie dali sobie wbić żadnego gola. W parze ze szczelną defensywą idzie także ofensywa. Przoduje w niej Radosław Smoliński. Na inagurację skompletował hat-tricka. Natomiast w drugim meczu sezonu trafił do siatki dwukrotnie.

Nie prowadzi jednak w klasyfikacji strzelców, bowiem kapitalny start zaliczyli Andrzej Karpiński i Paweł Olszewski. Obaj mają na koncie już po siedem trafień. Indywidualne popisy przełożyły się na wyniki zespołów. Zarówno pierwsza ekipa Oldboyów, jak i druga zanotowały dwa wysokie zwycięstwa.

Ostatnią ekipą, która może się pochwalić kompletem puntków jest FC Kępa. Po raz drugi z rzędu zanotowali triumf różnicą jednej bramki. Debiutanci z Dzierzgowa zdobyli gola za sprawą Pawła Kaczerskiego. Nie zdało się to na zbyt wiele, bowiem skutecznie odpowiedzieli Owik Galstyan i Artur Wałowski.

II kolejka: Joker – ZTiR 3:0, Tamka – FC Kępa 1:2, Marco – OKM 5:0, Oldboy – Body Club 4:1, Zielone Miasto – Oldboy II 2:4

III kolejka (27 maja): Oldboy 2 – Joker, Oldboy – Zielone Miasto, Marco – Body Club, FC Kępa – OKM, ZTIR – Tamka

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x