Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Dachowanie opla w Jeżach


Wypadek niedaleko miejscowości Jeże (gm. Stupsk). Kierowca osobowego Opla Insignia na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi.  Auto kilkukrotnie dachowało na polu. Mimo groźnie wyglądającego zdarzenia kierowca nie odniósł poważniejszych obrażeń, pomocy medycznej udzielił mu zespół ratownictwa medycznego. Miejsce zdarzenia zabezpieczali strażacy, czynności prowadziła również policja.red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500