Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski nr na liście PSL Koalicja Wybory 2019
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Będą nowe drogi dojazdowe do gruntów rolnych w naszym powiecie


Gminy naszego powiatu skorzystały z ogłoszonego przez urząd marszałkowski w ubiegłym roku naboru na budowę i modernizację dróg dojazdowych do gruntów rolnych. Dzięki tym środkom powstanie w naszych gminach ponad 6,5 kilometra nowych lub przebudowanych dróg.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


W gminie Dzierzgowo przebudowany zostanie niemal kilometr drogi gminnej Dobrogosty – Tana-Wydrzywilk (dofinansowanie 75 tys. zł.). Gmina Radzanów zaplanowała przebudowę pół kilometrowego odcinka drogi gminnej w miejscowości Zgliczyn Glinki (dofinansowanie 115 tys. zł.) W gminie Strzegowo przebudowany zostanie niemal kilometr drogi Unikowo – Sułkowo Borowe (dofinansowanie 75 tys. zł). Gmina Stupsk korzystając z 160 tys. zł dofinansowania przebuduje ponad kilometr drogi Olszewo-Borzymy- Olszewo Bołąki. W gminie Szreńsk zaplanowano przebudowę niemal kilometra drogi gminnej w Złotowie. Szydłowo przebuduje ponad 600 m. drogi w Dębsku (dofinansowanie 102 tys. zł), a Wieczfnia Kościelna 600 m. drogi w Kobiałkach (dofinansowanie 150 tys. zł.). W gminie Wiśniewo przebudowana będzie droga w Głużku ( dofinansowanie 120 tys. zł). Łącznie do gmin w naszym powiecie trafi prawie milion złotych.

źródło i fot. UMWM

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Radny
Gość
Radny

Biedne te nasze dzierzgowo.
Nie potrzeba nam kogoś kto mówi w oczy ładnie i czyta książki ale prawdziwego gospodarza .