Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Będą nowe drogi dojazdowe do gruntów rolnych w naszym powiecie


Gminy naszego powiatu skorzystały z ogłoszonego przez urząd marszałkowski w ubiegłym roku naboru na budowę i modernizację dróg dojazdowych do gruntów rolnych. Dzięki tym środkom powstanie w naszych gminach ponad 6,5 kilometra nowych lub przebudowanych dróg.


W gminie Dzierzgowo przebudowany zostanie niemal kilometr drogi gminnej Dobrogosty – Tana-Wydrzywilk (dofinansowanie 75 tys. zł.). Gmina Radzanów zaplanowała przebudowę pół kilometrowego odcinka drogi gminnej w miejscowości Zgliczyn Glinki (dofinansowanie 115 tys. zł.) W gminie Strzegowo przebudowany zostanie niemal kilometr drogi Unikowo – Sułkowo Borowe (dofinansowanie 75 tys. zł). Gmina Stupsk korzystając z 160 tys. zł dofinansowania przebuduje ponad kilometr drogi Olszewo-Borzymy- Olszewo Bołąki. W gminie Szreńsk zaplanowano przebudowę niemal kilometra drogi gminnej w Złotowie. Szydłowo przebuduje ponad 600 m. drogi w Dębsku (dofinansowanie 102 tys. zł), a Wieczfnia Kościelna 600 m. drogi w Kobiałkach (dofinansowanie 150 tys. zł.). W gminie Wiśniewo przebudowana będzie droga w Głużku ( dofinansowanie 120 tys. zł). Łącznie do gmin w naszym powiecie trafi prawie milion złotych.

źródło i fot. UMWM

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Radny
Radny
2 lata temu

Biedne te nasze dzierzgowo.
Nie potrzeba nam kogoś kto mówi w oczy ładnie i czyta książki ale prawdziwego gospodarza .

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x