Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
meblolux

Czwartkowy karambol na krajowej „siódemce”. Zobacz nagranie z wideorejestratora


Czwartkowy karambol na krajowej „siódemce” pod Unierzyżem to jeden z najpoważniejszych wypadków na terenie powiatu mławskiego w ostatnim czasie. Do sieci trafiło nagranie z samochodowego rejestratora, które pokazuje jak doszło do wypadku. Zobacz nagranie:


Tak doszło do wypadku na DK 7 pod Unierzyżem. Nagranie z wideorejestratora.

Groźny wypadek trzech samochodów ciężarowych i osobówki, do którego doszło w czwartek popołudniu na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Unierzyż, został nagrany przez wideorejestrator samochodowy, umieszczony w kabinie jednego z kierowców, biorących udział w zderzeniu.(Materiał wideo od R. Marciniaka)

Opublikowany przez Ochotnicza Straż Pożarna – OSP.pl Sobota, 25 maja 2019

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

17
KOMENTARZE

avatar
1500
Grzegorz
Gość
Grzegorz

Mnie zastanawia tylko dlaczego kierowcy ciężarówek zarówno Reno jak i ta czerwona nie zjechali na pobocze. Mogło by nie dojść do tak dramatycznego wypadku.

Zdziwiona
Gość
Zdziwiona

Data na nagraniu 02.04.2018. To film z czwartkowego wypadku?

Oli
Gość
Oli

Tak to jest, dać dziecku prawo jazdy, oby kierowca srebrnej osobówki który chciał wepchać się na trzeciego został roślinką, niech za kółko już nie wsiądzie.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Kierowca skody wyjdzie z tego,ale kierowca żółtej skani prawdopodobnie nie

dramat
Gość
dramat

ku przestrodze
nie siedziec na zderzakach
wyprzedzac pewnie i tylko i wylacznie gdy sa do tego warunki
rozsadek!!
przepisy!!

Inny.
Gość
Inny.

Ja bym tak jednoznacznie i zdecydowanie nie osądzał kierowcy skody. Nie wiadomo co bylo przyczyną zjechania przez niego na przeciwlegly pas ruchu. Przyczyną mogło być zaśnięcie jak napisano w jednym z komentarzy a może zasłabnięcie lub inna przyczyna zdrowotna kierujacego a może jakaś nagła usterka techniczna pojazdu ?

Mariusz
Gość
Mariusz

I awaryjne same sie włączyły

Mlawa
Gość
Mlawa

A co w tym dziwnego że same sie zapaliły

NUNA
Gość
NUNA

wytłumacz to rodzinie kierowcy scani – w stanie agonalnym

Mariusz Ciosek
Gość
Mariusz Ciosek

No właśnie wytłumacz mi.To był mój szwagier,który za kółkiem spędził całe życie

Nana
Gość
Nana

Przecież widać na nagraniu że samochód osobowy uderzył w tira jak wyprzedzał. To jego wina bo on spowodował karambol. Nie znać przyczyny ale prawko będzie miał pewnie zabrane

Mlawa
Gość
Mlawa

Co widać przypatrz się dokładnie że miał luke żeby się schować jak wyprzedzał a po drugie nie jechał prosto tylko zjechał i w tira uderzył

WOW
Gość
WOW

Skrajna nieodpowiedzialność, rażące naruszenie przepisów i zdrowego rozsądku kierowcy skody.

Marcin
Gość
Marcin

Powinni kierowcy skody zabrać prawo jazdy dożywotnio. Dodatkowo wysokie kary dla kierowców dużych samochodów. Właśnie przez takich kierowców osobowek którzy nie myślą, dochodzi do takich wypadków. Myśli, że ma skode to może wszystko.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

podobo kerowca osobowego przysnol i tak sie stalo

Mławiak
Gość
Mławiak

Przepraszam – pisząc komentarz byłeś po nocnej zmianie? chodzi mi o klarowność twojej „wypowiedzi” – w czym byli tu winni kierowcy TIRów?

Michał
Gość
Michał

Koledze chyba chodziło o odszkodowanie, coś źle mu się napisało haha