Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mława – miasto, w którym mieszkam


Wiele ciekawostek o swoim rodzinnym mieście Mławie dowiedzieli się uczniowie kl. II a, II b i II d w Szkole Podstawowej nr 7 w Mławie podczas spotkania z panią Dorotą Klimek – emerytowaną bibliotekarką naszej szkoły.


Ciekawa opowieść gościa poparta była interesującą prezentacją, dzięki której symbole Mławy i jej dzieje stały się zrozumiałe, a miejsca przedstawione na fotografiach, ukazujące dawne i obecne fragmenty miasta rozpoznawalne.

Spotkanie przygotowały wychowawczynie klas: Krystyna Błaszkiewicz, Małgorzata Jeromin, Irena Kieglerska oraz Ewa Kowal – bibliotekarka szkolna w ramach realizowanego projektu – „Mława – miasto, w którym mieszkam”.

autor i fot.: SP7

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x