Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pokonani przez lidera, przeszli Wkrę. Tuzin PodlewskiegoNapastnik Korony Szydłowo Paweł Podlewski jest najlepszym strzelec swojej drużyny. W Pułtusku mógł się cieszyć z dwunastego trafienia w sezonie. Niestety nie znalazło to przełożenia na wynik zespołu.

Podopieczny Włodzimierza Gorczycy trafił do siatki po godzinie gry.  Niestety nie miało to większego wpływu na przebieg rywalizacji – Nadnarwianka zaczęła mecz w imponującym stylu. Po dziewiętnastu minutach prowadziła już 2:0. Przemysław Węgierski skapitulował po uderzeniach Łukasza Kowalczyka i Mateusza Grzeli.

Bramka strzelona przez Podlewskiego pozwoliła jedynie zmniejszyć rozmiary przegranej. Owszem szydłowianie próbowali wyrównać, ale w ofensywie poza jednym przypadkiem okazali się bezradni w starciu z wiceliderem ligi okręgowej.

Za to z liderem, czyli Makowianką, rywalizowali reprezentanci GKS-u Strzegowo. Konkurenci z Makowa Mazowieckiego dominowali od pierwszej minuty. Prawdziwe spustoszenie w szeregach zespołu prowadzonego przez Pawła Taranowskiego siał duet napastników Maciej Traczewski – Kamil Majkowski. Pierwszy strzelił dwa gole, drugi skompletował hat-tricka.

Wysoką przegraną strzegowianie powetowali sobie cztery dni później. Na swoim boisku okazali się lepsi od Wkry Bieżuń. Na listę strzelców wpisali się Marcin Dziubiński, Maciej Tatkowski oraz Maciej Warecki.

Makowianka Maków Mazowiecki  – GKS Strzegowo 5:0 (3:0)

Nadnarwianka Pułtusk  – Korona Szydłowo 2:1 (2:0)

GKS Strzegowo – Wkra Bieżuń 3:2 (1:0)

Pozostałe wyniki XXVI kolejki (22 maja): Troszyn – Sona 9:2, Wkra S. – Iskra 1:3, Tęcza – Ostrovia 0:1, Kryształ – Orzyc 6:0, PAF – Nadnarwianka 1:2, Korona – Mazowsze 3:2 – spotkanie rozegrano awansem 1 maja, Żbik – Makowianka 2:2

Pozostałe wyniki XXV kolejki (18-19 maja): Wkra – Troszyn 0:1, Mazowsze – Żbik 2:1, Orzyc – PAF 1:3, Ostrovia – Kryształ 0:4, Iskra – Tęcza 0:2, Sona – Wkra S. 4:0

XVII kolejka (25 maja): GKS Strzegowo – KS CK Troszyn (godz. 16), Makowianka Maków Mazowiecki  – Korona Szydłowo.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x