Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mdzewko. Dwójka złodziei okradła 85-letnią kobietę


Fot. ilustracyjne


85-letnia mieszkanka Mdzewka (gm. Strzegowo)  nieopatrznie wpuściła do mieszkania dwie nieznane osoby – mężczyznę i kobietę. Nadmierne zaufanie do obcych osób skończyło się okradzeniem seniorki – sprawcy wykorzystując nieuwagę 85-letniej kobiety dokonali kradzieży pieniędzy oraz biżuterii powodując straty w wysokości ponad 4 tys. zł. Policja poszukuje sprawców.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x