Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„Srebrne” dziewczyny z SP 1


20 maja na Stadionie Miejskim w Mławie odbyły się mistrzostwa naszego powiatu w lekkoatletyce. Ze Szkoły Podstawowej nr 1 startowali uczniowie z klas siódmych i ósmych. Mistrzynią powiatu w skoku wzwyż została Zuzanna Piotrkowska. Zuzia zajęła też III miejsce w biegu na dystansie 300m. Wicemistrzynią w biegu na dystansie 100m została Anna Wtulich. Dziewczęta występując w składzie: Ania Wtulich, Zuzia Piotrkowska, Julia Wasiłowska i Ola Głoskowska zajęły II miejsce w biegu sztafetowym 4x100m, zdobywając tym samym wicemistrzostwo powiatu. Te dziewczęta awansowały do Mistrzostw Rejonowych, które odbędą się w Ciechanowie.


źródło i fot. SP 1

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x