Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Luszewo. Martwy mężczyzna a obok rower


Fot. ilustracyjne


Dziś rano przy drodze w okolicy miejscowości Luszewo (gm. Radzanów) znaleziono martwego mężczyznę. Według wstępnych ustaleń mławskiej prokuratury mężczyzna nie miał śladów obrażeń ani działania osób trzecich. Wiadomo też, że chorował na serce.

– W najbliższym czasie wykonana będzie sekcja zwłok – informuje Zastępca Prokuratora Rejonowego Marek Łasicki.

Sekcja zwłok powinna pozwolić na odpowiedź na pytanie, czy zgon nastąpił z przyczyn naturalnych, czy ewentualnie przyczyniły się do niego inne osoby.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x