Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zobacz wilka w obiektywie leśnej kameryTo, że wilki  już na stałe zagościły w naszych stronach jest dość oczywiste. Potwierdzają to wielokrotnie relacje osób, które je widziały bądź słyszały. Rzadziej potwierdzają to szkody w zwierzętach gospodarskich, które jednak też się zdarzają. Tym razem wilk, który jest czujny i ostrożny trafił przed obiektyw leśnej kamery  ustawionej w okolicy miejscowości Drogiszka (gm. Strzegowo).  Znacznie lepiej zaprezentował się dorodny łoś, który raczej nie obawiał się przypadkowego uwiecznienia w obiektywie.

red.

fot. nadesłane

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x