Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
kursy operatorów maszyn ziemnych budowlanych i drogowych Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nosarzewo Borowe. Znaleziono zwłoki 47 – letniego mężczyzny


Jak podaje mławska policja, w niedzielę, około godz. 12:00 w Nosarzewie Borowym w gminie Szydłowo, znaleziono ciało 47–letniego mężczyzny.Mężczyzna znajdował się w zagajniku leśnym.

– Ujawnione zostały zwłoki 47 – letniego mężczyzny, mieszkańca gm. Szydłowo. Trwają czynności policji i prokuratury – informuje mł. asp. Aneta Prusik z KPP Mława.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500