Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Miasto tworzy strategię polepszenia jakości usług mieszkaniowych. Zachęca do wypełnienia ankiety


Czy uważa Pani/Pan, że dostępność oraz jakość publicznych usług mieszkaniowych w Mławie jest ważnym czynnikiem wpływającym na rozwój miasta? – to pierwsze z pytań w sondażu opinii, na które chcemy poznać odpowiedź. Ta posłuży do stworzenia strategii  polepszenia jakości usług mieszkaniowych. – Proszę o wypełnianie elektronicznego formularza. Informacje od Państwa  pomogą nam poznać rzeczywiste potrzeby mieszkańców – wyjaśnia burmistrz Sławomir Kowalewski.


Około 5 proc. mieszkańców Mławy mieszka w zasobie komunalnym miasta, które sukcesywnie odmładza bazę lokalową i podnosi warunki życiowe mieszkańców. Obecnie realizujemy Politykę Mieszkaniową 2016-2021, w ramach której m.in. oddaliśmy do użytku 35 mieszkań przy ul. Komunalnej i 24 przy ul. abpa Nowowiejskiego). W nowych zasobach miasta przydziały otrzymało 59 rodzin, których jakość życia poprawiła się w sposób znaczący.

– Jesteśmy zadowoleni z tego, co już udało się zrealizować, ale nie spoczywamy na laurach. Dążymy do udoskonalenia jakości różnych usług publicznych, także publicznego mieszkalnictwa – informuje Sławomir Kowalewski, burmistrz Mławy. Aby wprowadzić zmiany w mieszkalnictwie publicznym, niezbędne jest zdiagnozowane potrzeb mieszkańców. W tym celu przeprowadzone zostaną badania opinii – w pierwszej kolejności poprzez sondaż elektroniczny. Do udziału w nim zapraszamy wszystkich mieszkańców Mławy, niezależnie od tego, czy mieszkają w zasobie komunalnym miasta, czy są właścicielami własnej nieruchomości. Na elektroniczny formularz sondażu opinii  można wejść, klikając TUTAJ.   

– Zachęcam mieszkańców Mławy do udziału w badaniu, do zgłaszania nam swoich sugestii i wyrażania opinii. Głos każdego z Państwa jest dla nas ważny i cenny – podkreśla burmistrz Sławomir Kowalewski.

Aby uzyskać pełniejszy obraz potrzeb mieszkańców, w przyszłości planujemy organizację spotkań otwartych oraz dodatkowe badania za pomocą ankiety i wywiadów pogłębionych.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Adelk
Adelk
2 lata temu

Brakuje zasadniczego pytania o sens budowania mieszkań komunalnych. Kuzyna nadal istnieje.

Anonim
Anonim
2 lata temu

Co to za ankieta, która ma tylko pytania zamknięte. Rausz boi się pytań otwartych?

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x