Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Chądzyny – Krusze. Załamał się dach na oborze, w środku ponad 70 szt bydła


Dziś około godziny 16 – tej prawdopodobnie na skutek działania wiatru na murowanej oborze w miejscowości Chądzyny-Krusze (gm. Strzegowo) zniszczeniu uległ dach kryty eternitem. W środku znajdowało się ponad 70 sztuk bydła. Na pomoc wyruszyli strażacy z JRG Mława i druhowie z Gradzanowa Włościańskiego oraz Strzegowa. Na miejscu okazało się, że budynek był welbowany i znajdowały się na nim bele słomy, spadający dach nie poranił zwierząt ani ludzi. Strażacy używając pił spalinowych i sprzętu burzącego usunęli luźne elementy więźby dachowej oraz rozebrali ścianki zagrażające bezpieczeństwu.


red.

fot. prywatne

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x