Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Można było zrobić sobie zdjęcie z sową


Jednym z elementów programu Nocy Muzeów był pokaz sokolnictwa w parku. W sobotnie popołudnie wszyscy, którzy byli ciekawi jak z bliska wyglądają drapieżne ptaki, jak polują i jakie mają zwyczaje mogli się tego dowiedzieć podczas „lotnej” lekcji biologii.Sokolnicy z Olsztyna nie tylko z bliska zaprezentowali swoich podopiecznych – dwie sowy i jastrzębia, ale opowiadali o nich mnóstwo ciekawostek. Ci, którzy byli tego ciekawi już wiedzą dlaczego sowa lata bezszelestnie i czy poluje tylko w nocy. Oczywiście ogromna atrakcją była możliwość pogłaskania drapieżnika i pamiątkowa fotografia.

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Alfonso Pawlacz
Gość
Alfonso Pawlacz

Poka poka sowe 🙂