Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mławskiego kierowcę w stanie nietrzeźwości zatrzymał mieszkaniec Przasnysza


fot. ilustracyjne

Jak podaje policja, mieszkaniec Przasnysza dokonał obywatelskiego zatrzymania nietrzeźwego kierującego samochodem osobowym m-ki Renault Megan. Przybyli na miejsce zatrzymania policjanci ustalili tożsamość kierującego oraz przeprowadzili jego badanie stanu trzeźwości, które wykazało, że mieszkaniec pow. mławskiego miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. DO zdarzenia doszło w Przasnyszu, na ulicy Leszno 14 maja br.

źródło: KPP Przasnysz

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Green
Gość
Green

Jak się buduje na wybory, to się ma jak przy handlowcu