Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marek Kiełbiński Czas na posła z Mławy 13 października głosuj na 13
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Mławskiego kierowcę w stanie nietrzeźwości zatrzymał mieszkaniec Przasnysza


fot. ilustracyjne

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Jak podaje policja, mieszkaniec Przasnysza dokonał obywatelskiego zatrzymania nietrzeźwego kierującego samochodem osobowym m-ki Renault Megan. Przybyli na miejsce zatrzymania policjanci ustalili tożsamość kierującego oraz przeprowadzili jego badanie stanu trzeźwości, które wykazało, że mieszkaniec pow. mławskiego miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. DO zdarzenia doszło w Przasnyszu, na ulicy Leszno 14 maja br.

źródło: KPP Przasnysz

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Green
Gość
Green

Jak się buduje na wybory, to się ma jak przy handlowcu