Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dziesięć ekip na starcie. Strzelanina na początekRuszyła tegoroczna edycja Dan-Bud Amatorskiej Ligi Orlika. Na starcie stanęło dziesięć drużyn, w tym dwaj debiutanci, Body Club i Tamka Dzierzgowo. Na inaugurację konkurenci nie mieli dla nich litości.

Dzierzgowianie próbowali walczyć z Marco, ale bardziej ograni na „orlikach” zawodnicy z Mławy dominowali od pierwszej minuty. Stworzyli sobie mnóstwo wybornych okazji strzeleckich. Wykorzystali sześć – królem polowania okazał się Radosław Smoliński. Zaliczył hat-tricka, dublet dołożył Krzysztof Stępka.

Body Club zmierzył się z jednym z głównych pretendentów do mistrzostwa. Zawodnicy drugiej drużyny Oldboyów zagrali udane zawody. Nie zrazili się nawet trzema straconymi golami. Sami strzelili aż siedem – prym w ofensywie wiódł Paweł Olszewski. Wpisał się na listę strzelców czterokrotnie.

OKM wrócił do zmagań po kilku latach przerwy, ale pierwszego meczu nie będzie mile wspominać. Poległ 0:7 z Oldboyami – obrońcy tytułu zostali w nagrodę pierwszymi liderami. Cztery trafienia zapisał się na swoje konto Andrzej Karpiński.

Pozostałe spotkania były już bardziej wyrównane. FC Kępa okazała się lepsza od ZTiR-u zaledwie o jednego gola. Natomiast Zielone Miasto podzieliło się punktami z Jokerem. Celnymi strzałami w tym starciu popisali się Jarosław Krystkiewicz i  Wojciech Gabryjelski.

Druga kolejka odbędzie się w poniedziałek 20 maja.

I kolejka: Marco – Tamka Dzierzgowo 6:0, Oldboy II – Body Club 7:3, Oldboy – OKM 7:0, FC Kępa – ZTiR 2:1, Zielone Miasto – Joker.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x