Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski nr na liście PSL Koalicja Wybory 2019
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Uwaga! Pomóż znaleźć sprawcę. Jest nagroda!


W nocy z 17 na 18 maja na ulicy Wójtostwo w samochodzie została wybita szyba oraz zniszczone lusterko. Jeżeli ktoś posiada informacje na temat sprawcy proszę się zgłosić pod wskazany numer telefonu 509 187 553. Za pomoc w odnalezieniu sprawcy wysoka nagroda.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

avatar
1500
mławianin
Gość
mławianin

nic nie upoważnia do tego żeby komuś niszczyć mienie

genek
Gość
genek

cywilizacja wreszcie do Mulawy dotarła !!! święte krowy śmiały się w twarz przez dziesiątki lat !!! i tera to sraczki dostają wreście i to nie jest mowa nienawiści ani nawoływanie do samosądów tylko konstatacja iż suweren nie miał posłuchu w policji Mulawa i tera już NIE wierzy w prawo i sprawiedliwość – prezydent dał Narodowi Ustawę o rozszerzonej obronie koniecznej OBOWIĄZUJE JUŻ od 01 Styczeń 2019 abyśmy się sami wreszcie mogli bronić a Policja zwłaszcza Sądy musiały to jedynie nasze prawa obywateli pilnować bo inaczej Suweren wyręczy Was kochana policjo muława… z dobrego serca ja wam tom powiedziałem że będzie… Czytaj więcej »

Grzegorz
Gość
Grzegorz

Pan Andrzej z Sienkiewicz?

Sąsiadka
Gość
Sąsiadka

Kojarząc samochód to kierowca najpierw niech nauczy się zgodnie z przepisami parkowa to w przyszłości nie będzie musiał szukać sprawcy wybicia szyby