Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

35-letnia kobieta i 33-letni mężczyzna – za kierownicą i po alkoholu


W piątek 17 maja dwójkę kierowców, którzy prowadzili pojazdy po spożyciu alkoholu zatrzymała mławska policja. Na domiar złego obydwoje mieli orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

KPS Mława rekrutacja
Reklama


Około godziny 02.00 w Sławkowie (gm. Szreńsk), patrol policji  zatrzymał 35-letnią kobietę, mieszkankę gm. Radzanów. Kierowała samochodem marki Opel Vectra w stanie nietrzeźwości, mając w organizmie ponad 2,20 promila alkoholu, pomimo orzeczonego zakazu sądowego.

Również w piątek, około godziny 06.30 na Al. Marszałkowskiej w Mławie patrol policji  zatrzymał 33-letniego mężczyznę, mieszkańca Mławy. Kierował motorowerem w stanie nietrzeźwości, mając w organizmie ponad 0,35 promila alkoholu, pomimo orzeczonego zakazu sądowego.

źródło: KPP Mława

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500