Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Handmade ozdoby dekoracje wystrój wnętrz upominki sklepik z rękodziełem Lucky&Berry
Logo
meblolux

35-letnia kobieta i 33-letni mężczyzna – za kierownicą i po alkoholu


W piątek 17 maja dwójkę kierowców, którzy prowadzili pojazdy po spożyciu alkoholu zatrzymała mławska policja. Na domiar złego obydwoje mieli orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.Handemade with love Lucky&Berry

Około godziny 02.00 w Sławkowie (gm. Szreńsk), patrol policji  zatrzymał 35-letnią kobietę, mieszkankę gm. Radzanów. Kierowała samochodem marki Opel Vectra w stanie nietrzeźwości, mając w organizmie ponad 2,20 promila alkoholu, pomimo orzeczonego zakazu sądowego.

Również w piątek, około godziny 06.30 na Al. Marszałkowskiej w Mławie patrol policji  zatrzymał 33-letniego mężczyznę, mieszkańca Mławy. Kierował motorowerem w stanie nietrzeźwości, mając w organizmie ponad 0,35 promila alkoholu, pomimo orzeczonego zakazu sądowego.

źródło: KPP Mława

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500