Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Spotkanie muzyczne w ZPO1 – Muzyczny czarodziej


To kolejna ciekawa lekcja muzyczna pt. „Muzyczny czarodziej”. Uczniowie klas I – III oraz przedszkolaki z grupy VI i VII poznali brzmienie i budowę trąbki i skrzypiec, zapoznali się z orkiestrą symfoniczną i rolą dyrygenta w orkiestrze. Wybrani uczniowie świetnie zagrali swoje role w przedstawieniu muzycznym.


Na zakończenie spotkania odbył się Turniej Wiedzy o Muzyce. W turnieju wzięło udział troje uczniów z klas drugich.Nagrodę główną – ceramiczny kubek z logo agencji otrzymał Igor Tkaczyk z klasy IIb. Gratulujemy wiedzy i refleksu!

źródło i fot. ZPO nr 1

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x