Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Spłonął garnek pozostawiony na kuchni


Dziś około godziny 15 – tej doszło do zadymienia w domu jednorodzinnym na ulicy Sosnowej. Jak podaje mławska straż pożarna jego źródłem był pozostawiony na kuchni garnek z jedzeniem. Z zadymionego budynku strażacy ewakuowali jedną kobietę i oddymili mieszkanie.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
8 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
kia
kia
3 lata temu

brawo

anonim
anonim
3 lata temu

Kobieta [wymoderowano]naraziła wszystkich na utratę życia smutne jest to w tym wszystkim że pogotowie przyjechało zobaczyli i nic nie zrobili. kobieta z zakrwawioną głowa została pozostawiona bez pomocy lekarskiej. WSTYD!!! Tak działa nasza służba zdrowia.

Czytelnik
Czytelnik
3 lata temu

Wyciagneli policjanci staruszekę na balkon potem przyjechali strażacy a na koncu karetka a policjanci dalej przeszukiwali dom

Azis
Azis
3 lata temu

Nie wyszly same byłam świadkiem jak dwoje funkcjonariuszy policji ewakuowali te Panie.I Codziennik jako żetelny informator młwian powinien sprawdzać dokładnie informacje jakie publikuje.

Czytelnik
Czytelnik
3 lata temu

Zanim straż przyjechała to policjanci na balkon wyciągnęli staruszkę i dopiero strażacy ją znieśli atamci dalej przeszukiwali dom. I wyszli na końcu.

iwa
iwa
3 lata temu

nikt ich nie ewakuował tylko sami wyszli

Art
Art
3 lata temu

Na miejscu policjanci byli pierwsi. Wyciągnęli kobietę z zadymionego pokoju sami narażając życie.

Swi
Swi
3 lata temu

Policjanci byli pierwsi i ewakuowali i nie jedną a dwie osoby.

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x