Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

Spłonął garnek pozostawiony na kuchni


Dziś około godziny 15 – tej doszło do zadymienia w domu jednorodzinnym na ulicy Sosnowej. Jak podaje mławska straż pożarna jego źródłem był pozostawiony na kuchni garnek z jedzeniem. Z zadymionego budynku strażacy ewakuowali jedną kobietę i oddymili mieszkanie.


red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

8
KOMENTARZE

avatar
1500
kia
Gość
kia

brawo

anonim
Gość
anonim

Kobieta [wymoderowano]naraziła wszystkich na utratę życia smutne jest to w tym wszystkim że pogotowie przyjechało zobaczyli i nic nie zrobili. kobieta z zakrwawioną głowa została pozostawiona bez pomocy lekarskiej. WSTYD!!! Tak działa nasza służba zdrowia.

Czytelnik
Gość
Czytelnik

Wyciagneli policjanci staruszekę na balkon potem przyjechali strażacy a na koncu karetka a policjanci dalej przeszukiwali dom

Azis
Gość
Azis

Nie wyszly same byłam świadkiem jak dwoje funkcjonariuszy policji ewakuowali te Panie.I Codziennik jako żetelny informator młwian powinien sprawdzać dokładnie informacje jakie publikuje.

Czytelnik
Gość
Czytelnik

Zanim straż przyjechała to policjanci na balkon wyciągnęli staruszkę i dopiero strażacy ją znieśli atamci dalej przeszukiwali dom. I wyszli na końcu.

iwa
Gość
iwa

nikt ich nie ewakuował tylko sami wyszli

Art
Gość
Art

Na miejscu policjanci byli pierwsi. Wyciągnęli kobietę z zadymionego pokoju sami narażając życie.

Swi
Gość
Swi

Policjanci byli pierwsi i ewakuowali i nie jedną a dwie osoby.