Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Koncert dyplomowy Pawła Stawińskiego w Gdańsku


Serdecznie zapraszam wszystkich na mój koncert dyplomowy, który odbędzie się 19 maja br. (niedziela), w budynku Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. 🙂 Będzie to recital, kończący studia magisterskie na specjalności „Jazz i Muzyka Estradowa”, pod kierunkiem znakomitej wokalistki jazzowej, ad. dr Krystyny Stańko.


Zaprezentuję się dla was przede wszystkim jako wokalista, lecz także pianista, akompaniujący sobie do niemalże wszystkich wykonywanych utworów. :)Towarzyszyć mi będzie grono znakomitych muzyków, z którymi mam wielką przyjemność współpracować na różnych polach mojej działalności artystycznej. 🙂 Wspólnie ze mną wystąpi również moja żona Marta. :)Podczas koncertu wykonywane będą wyłącznie autorskie kompozycje, z zakresu takich gatunków muzyki rozrywkowej jak jazz, pop, reggae, a nawet rap.  Serdecznie zapraszam.

Osoby występujące:

Paweł Stawiński – wokal, fortepian

Edward Bierdziewski – saksofon, skrzypce

Kamil Szydłowski – gitara

Piotr Słowikowski – gitara

Piotr Pietrzak – gitara

Adam Pachla – kontrabas, gitara basowa

Julia Przybysz – gitara basowa

Mikołaj Stańko – perkusja

Mateusz Pietrzak – perkusja

W programie:

Kompozycja własne

Chórki:

Marta Stawińska

Julia Fydrych

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Ewa
Gość
Ewa

gratulacje Panie Pawle ,powodzenia dla Pana i rodziny i życzę dalszych sukcesów 🙂