Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Koncert dyplomowy Pawła Stawińskiego w Gdańsku


Serdecznie zapraszam wszystkich na mój koncert dyplomowy, który odbędzie się 19 maja br. (niedziela), w budynku Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. 🙂 Będzie to recital, kończący studia magisterskie na specjalności „Jazz i Muzyka Estradowa”, pod kierunkiem znakomitej wokalistki jazzowej, ad. dr Krystyny Stańko.

Sprzedam Piec


Zaprezentuję się dla was przede wszystkim jako wokalista, lecz także pianista, akompaniujący sobie do niemalże wszystkich wykonywanych utworów. :)Towarzyszyć mi będzie grono znakomitych muzyków, z którymi mam wielką przyjemność współpracować na różnych polach mojej działalności artystycznej. 🙂 Wspólnie ze mną wystąpi również moja żona Marta. :)Podczas koncertu wykonywane będą wyłącznie autorskie kompozycje, z zakresu takich gatunków muzyki rozrywkowej jak jazz, pop, reggae, a nawet rap.  Serdecznie zapraszam.

Osoby występujące:

Paweł Stawiński – wokal, fortepian

Edward Bierdziewski – saksofon, skrzypce

Kamil Szydłowski – gitara

Piotr Słowikowski – gitara

Piotr Pietrzak – gitara

Adam Pachla – kontrabas, gitara basowa

Julia Przybysz – gitara basowa

Mikołaj Stańko – perkusja

Mateusz Pietrzak – perkusja

W programie:

Kompozycja własne

Chórki:

Marta Stawińska

Julia Fydrych

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ewa
Ewa
1 rok temu

gratulacje Panie Pawle ,powodzenia dla Pana i rodziny i życzę dalszych sukcesów 🙂

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x