Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek zapisy Mława
Logo
meblolux

Kamil Bednarek wystąpi podczas Dni Mławy


fot. archiwum

KPS Mława rekrutacja
Reklama


Wiemy już, że podczas tegorocznych Dni Mławy (Summer City Festival 2019) wystąpi Kamil Bednarek. Artysta da koncert w niedzielę 14 lipca.

Taka informacja pojawiła się m.in. na oficjalnym profilu facebookowym Summer City Festival:

https://www.facebook.com/SummerCityFestival/videos/373872823233185/

W tym roku Summer City Festival ma się odbywać w dniach od 13 do 14 lipca. Kto jeszcze wystąpi na Dniach Mławy? Oczywiście podczas tegorocznych Dni Mławy nie zabraknie również innych artystów. O szczegółach będziemy informować naszych Czytelników na bieżąco.

red.

 

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
XAWERY
Gość
XAWERY

A może warto zaprosić zespół KOMBI, — przecie to mławianie, i powinni zagościć na DNIACH M ŁAWY !!! BEDNAREK to cienias to żadna „GWIAZDA”