Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pierwszy taki piknik w Chmielewie Wielkim


To pierwszy piknik rodzinny – ale nie ostatni uważają organizatorzy – zachęceni dużym zainteresowaniem mieszkańców dwóch sołectw – Chmielewa Wielkiego i Łęgu, dla których ta majowa impreza była zorganizowana.

Pogoda dopisała, a atrakcji nie zabrakło dla każdego, niezależnie od wieku. Jak zawsze na tego typu imprezach dużym zainteresowaniem cieszył się strażacki wóz bojowy, dodatkowo najmłodsi mogli spróbować celności oka i pewności ręki przy trafianiu strumieniem wody ze strażackiego węża do celu. Wszyscy chętni mogli choć kawałek przejechać się wypasionymi motocyklami lub poznać podstawy tajników jazdy konnej pod czujnym okiem instruktorów z Agro Ranczo Eweliny Tadrzak. Jak zwykle zabawie na świeżym powietrzu towarzyszył grill i słodycze dla najmłodszych. Co warto podkreślić piknik rodzinny był bezalkoholowy, a mimo to humory i tak dopisywały. Organizatorzy – sołtysi Chmielewa Wielkiego i Łęgu –  Krzysztof Miecznik i Leonard Jędrzejewski oraz radny Krzysztof Winnowski uważają, że warto aby mieszkańcy mogli się integrować, spotykać i rozmawiać i stąd inicjatywa tego pierwszego, ale nie ostatniego pikniku.

red.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

avatar
1500
mieszkaniec
Gość
mieszkaniec

Było super!!!

Gosc
Gość
Gosc

Zgadzam sie.
Widac ze wioska zgrana i ludzie sie integruja

dzidek
Gość
dzidek

No prosze na takich sołectwach, potrafią zrobić imprezę rozrywkową, w formule, piknikowej. Ale w Mławie nie potrafią,

Halina
Gość
Halina

A to wszystko dzięki nowemu radnemu

Tadek
Gość
Tadek

I sołtysowi
Dobra zmiana !!!

dzidek
Gość
dzidek

Czyżby ten Radny był z PIS.????