Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Okradziono betoniarnię i ciężarówkę. Złodzieje się obłowili


Łącznie na ponad 80 tys. złotych oszacowali straty właściciele okradzionej betoniarni oraz ciężarówki, z której zginął tzw. radar.


Jak podaje mławska policja w okresie ostatnich czterech miesięcy 2019 r. w Mławie przy ulicy Płocka, nieznany sprawca dokonał kradzieży przewodów elektrycznych oraz pilotów sterujących z terenu betoniarni. Łączna wartość strat wynosi ponad 65 tys. zł.

Z kolei w dniach 11-13 maja br. na ulicy Grota Roweckiego w Mławie nieznany sprawca dokonał kradzieży z Modułu PCC tzw. radaru, będącego na wyposażeniu ciągnika siodłowego marki DAF. Łączna wartość strat wynosi ponad 21 tys. zł.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x